Мило «Вербена»

Zelena
SOAP012
135,00
грн
У це мило треба закохуватися одразу!
Повітряні хмари наповнені ароматом цитрусових та льодяників! Просто потримайте брусочок у долоньках і відчуйте пахощі екзотичної квітки, і ваш день буде сповнений радістю. Ефірна олія вербени екзотичної творить чудеса – відновлює природні психологічні ритми та рівновагу між сном та неспанням. Підвищує продуктивність релаксації, дозволяючи виспатися за 6 годин і відчувати себе свіжим та відпочили протягом усього дня. Концентрує увагу та сприйнятливість до інформації, як інтелектуальної, так і емоційної. Підвищує розумову та фізичну працездатність, активізує творче та логічне мислення. Допомагає розвивати комунікабельність та осягати секрети мистецтва спілкування.

Властивості: антибактеріальне, виводить токсини, для жирної та проблемної шкіри.
Склад: омилені олії кокосу, пальми, солодкого мигдалю, оливки, червона глина, ефірна олія вербени екзотичної, мінеральний пігмент.

Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, оскільки це може призвести до руйнування цінних вітамінів і швидкого вигоряння натурального забарвлення мила.

Вага: 80 грамів +/- 10 грамів

Увага! Не тестується на тваринах

Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, так як це може привести до руйнування цінних вітамінів і до швидкого вигорання натуральної забарвлення мила.

Мило продається у брендованій коробочці — це вже готовий до вручення подарунок.
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу
  • Безкоштовна доставка діє тільки при оплаті онлайн або на карту ФОП: від 1000 грн - у відділення, від 1200 грн - кур'єром.
  • Замовлення післяплатою відправляються за рахунок отримувача, після підтвердження у Telegram/Viber.
Тип доставки
Прізвище та ім‘я отримувача
Місто та номер відділення НП
Область
Payment method
Оплата замовлення онлайн відбувається через платіжну систему LiqPay
Made on
Tilda