Авоська, колір «Білий»

AVS004
145,00
грн
Одноразові пластикові пакети стали справжніми ворогами для людей і навколишнього світу. Все частiше ми віддаємо перевагу біологічно чистим матеріалам та багаторазовим сумочкам, прямуючи за покупками в магазин або на ринок. Ми пропонуємо Вам приєднатися до спільноти і замінити пакети на авоську.

Та сама авоська, яку ми пам'ятаємо з дитинства, може стати частиною вашого буденного життя на довгі роки! Бавовняна авоська витримає значно більше, ніж звичайний пластиковий пакет, тому бери усього побільше. Сумочка добре розтягується та зберігає свою еластичність протягом усього часу використання, навіть при щоденному навантаженні.

Авоська дуже проста в догляді, легко переться. Бавовна стійка до неагресивних миючих засобів, тому вам не доведеться хвилюватися за можливі пошкодження після прання — їх просто не буде.

Авоська може замінити не тільки шкідливі пакети, але й стати зручним аксесуаром на кожен день. В наявності 3 варіанти кольорів для тих, хто закоханий у яскраві кольори.

Довжина пустої авоськи, без ручок: 25 см
Ширина ручки: 1 см
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу, а також фіскальний чек
Тип доставки
Умови доставки та оплати зазначені в цьому розділі.
Замовлення з оплатою при отриманні відправляються тільки після підтвердження у telegram/viber. Ми не телефонуємо для підтвердження.
Прізвище та ім‘я отримувача
Місто та номер відділення НП (або адреса)
Область
Натискаючи кнопку "Оформити замовлення" Ви погоджуєтесь з договором оферти та політикою конфіденційності
Payment method
Made on
Tilda