Стаканчик для напоїв Stojo
STJ003
440,00
грн
Творці Stojo живуть в Нью-Йорку. Місті, де все в постійному русі і дуже популярна кава на виніс – часу посидіти в затишному кафе хоч 5 хвилин немає. Тому не дивно, що ідея подібного стаканчику для напоїв з собою зародилася саме у нью-йоркців. Stojo прагнуть розробляти екологічно чисті продукти, які приносять у життя більше, ніж те, що вони забирають. В основному він ставить перед собою завдання скоротити кількість одноразових пластикових стаканчиків, в тому числі через вплив на звички людей.

Чашки Stojo є герметичними
Після того, як ви закінчите свій напій, згорніть чашку, закрийте клапан і покладіть її в рюкзак, кишеню або сумочку. Неймовірно компактний багаторазовий стаканчик завжди буде поруч, а Ви можете не турбуватися – жодна краплинка напою не проллється.

Збірні і компактні
Стакани Stojo розроблені з поєднанням простоти та зручності, тому було створено чашку для багаторазового використання, яка згортається у шайбу менше 5 см у висоту. Це означає, що Stojo може поміститися у вашій кишені, рюкзаку, гаманці чи багажі.

Найбезпечніші матеріали
Силіконові та поліпропіленові компоненти Stojo мають сертифікат FDA та LFGB Platinum - найвищий стандарт безпеки харчових продуктів у світі.
Stojo не містить: BPA, BPS, кадмію, ртуті, свинцю та інших шкідливих речовин.

Міцний та переробний
Перше правило стійкості - це довговічність, а продукти Stojo призначені для життя на все життя. У випадку, якщо трапиться найгірше, ви можете переробити елементи кришки та рукавчика скрізь, де приймають пластик №5.

Прогресивне виробництво
Продукція Stojo виготовляється на заводах, які відповідають Кодексу поведінки BSCI, суворому набору вимог, орієнтованих на права працівників, безпеку та екологічні норми. Ці заводи регулярно перевіряються міжнародними організаціями.

Об'єм: 355 мл
Вага: 113 грамів
Висота в компактному стані: 5 см
Висота в розгорнутому стані: 12.7 см
Можна мити в посудомийній машині
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім‘я та прізвище
Телефон
Email
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу
Спосіб доставки
Населений пункт та номер відділення НП
Якщо Ви обрали доставку до дверей, то додатково вкажіть повну адресу
Область
Бажаєте повідомити додаткову інформацію? Залиште її тут, будь ласка.
Промокод
Payment method
Оплата замовлення онлайн відбувається через платіжну систему LiqPay
Made on
Tilda