Стаканчик для напоїв Stojo, Eucalyptus

Stojo original
595,00
грн
Творці Stojo живуть в Нью-Йорку. Місті, де все в постійному русі і дуже популярна кава на виніс – часу посидіти в затишному кафе хоч 5 хвилин немає. Тому не дивно, що ідея подібного стаканчику для напоїв з собою зародилася саме у нью-йоркців. Stojo прагнуть розробляти екологічно чисті продукти, які приносять у життя більше, ніж те, що вони забирають. В основному він ставить перед собою завдання скоротити кількість одноразових пластикових стаканчиків, в тому числі через вплив на звички людей.

Чашки Stojo є герметичними
Після того, як ви закінчите свій напій, згорніть чашку, закрийте клапан і покладіть її в рюкзак, кишеню або сумочку. Неймовірно компактний багаторазовий стаканчик завжди буде поруч, а Ви можете не турбуватися – жодна краплинка напою не проллється.

Збірні і компактні
Стакани Stojo розроблені з поєднанням простоти та зручності, тому було створено чашку для багаторазового використання, яка згортається у шайбу менше 5 см у висоту. Це означає, що Stojo може поміститися у вашій кишені, рюкзаку, гаманці чи багажі.

Найбезпечніші матеріали
Силіконові та поліпропіленові компоненти Stojo мають сертифікат FDA та LFGB Platinum - найвищий стандарт безпеки харчових продуктів у світі.
Stojo не містить: BPA, BPS, кадмію, ртуті, свинцю та інших шкідливих речовин.

Міцний та переробний
Перше правило стійкості - це довговічність, а продукти Stojo призначені для життя на все життя. У випадку, якщо трапиться найгірше, ви можете переробити елементи кришки та рукавчика скрізь, де приймають пластик №5.

Прогресивне виробництво
Продукція Stojo виготовляється на заводах, які відповідають Кодексу поведінки BSCI, суворому набору вимог, орієнтованих на права працівників, безпеку та екологічні норми. Ці заводи регулярно перевіряються міжнародними організаціями.

В комплекті з силіконовою гнучкою трубочкою

Об'єм: 355 мл, вага: 113 грамів.
Висота в компактному стані: 5 см
Висота в розгорнутому стані: 12.7 см

Об'єм: 470 мл, вага: 210 грамів.
В комплекті з силіконовою гнучкою трубочкою.

Можна мити в посудомийній машині
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу, а також фіскальний чек
Тип доставки
Умови доставки та оплати зазначені в цьому розділі.
Безкоштовна доставка діє на передплачені замовлення.
Замовлення з оплатою при отриманні відправляються тільки після підтвердження у telegram/viber. Ми не телефонуємо для підтвердження.
Прізвище та ім‘я отримувача
Місто та номер відділення НП (або адреса)
Область
Натискаючи кнопку "Оформити замовлення" Ви погоджуєтесь з договором оферти та політикою конфіденційності
Payment method
Made on
Tilda