Пральний порошок з ефектом кондиціонера «White»

Delamark
DLM002
200,00
грн
250,00
грн
Безфосфатний пральний порошок для білих речей Royal Powder White спеціально розроблений, аби подолати сіруватий відтінок білизни, що з'являється після багаторазового прання. Причиною цього є жорстка вода, через яку на речах осідають нерозчинні кальцієві або магнієві солі поверхнево-активних речовин та забруднення з мийного розчину.

Пральний порошок призначений для машинного й ручного прання світлих і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Ефективно видаляє забруднення та повністю виполіскується.
Можна застосовувати для прання дитячих речей.
Практично без запаху.
Містить на упаковці шрифт Брайля.

Вага: 1 кг

Переваги еко порошку для прання:

  • Ефективно відпирає білі речі, але також безпечний і для кольорових
  • Має систему з декількох компонентів, які пом'якшують воду і дозволяють досягти м'якості випраних речей без кондиціонера
  • Кисневий відбілювач та потрійний захист від осідання солей жорсткості, залишків мийного засобу та забруднень, що були відіпрані, запобігають посірінню та забезпечують яскраву білизну одягу
  • За допомогою мила, неіонних ПАР, кисневого відбілювача та ензимів (ферментів) в своєму складі легко впорається зі складними та стійкими забрудненнями різного походження
  • Працює при температурах від 30 до 95°С
  • Не містить агресивних компонентів, що здатні викликати подразнення
  • Запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини
  • Не потребує додаткового застосування кондиціонеру, що економить гроші та час
  • Має надійну упаковку
  • Має біорозкладність до 98%, тому не шкодить природі. Його безпечність доведена екологічним сертифікатом "Жива планета"

Важливо! Ензими (ферменти) працюють при температурі до 40 °С, а кисневий відбілювач ефективний при температурі вище 60 °С. Тому якщо вам потрібно приділити більше уваги видаленню плям, обирайте низький температурний режим прання, а якщо відбілюванню – високий. При цьому враховуйте тип тканини. Для досягнення справжньої білизни, речі потрібно попередньо замочити, аби сірий наліт на вологій тканині розчинився.

Витрати на одне середнє прання (4-5 кг білизни) залежать від ступеня забруднення речей та жорсткості води.
На одне стандартне прання в середньому витрачається 60 мл або 50 г прального порошку. При цьому однієї упаковки порошку вистачить на 20 таких циклів прання або до 30 використань в м'якій воді.
Стандартної упаковки звичайного порошку в 900 г, рівнозначній по вазі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на прання. Економія очевидна.

До складу прального порошку не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, агресивні ПАР, цеоліти, синтетичні віддушки.

Вся сировина для виробництва порошку проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, безпечного для речей, людини та природи.

Склад: 
Натрій карбонат (сода кальцинована), сіль кухонна харчова, кисневий відбілювач, Мило на основі рослинних компонентів, комплексоутворювач, неіоногенні ПАР на рослинній основі, натрій силікат, натрій гідрогенкарбонат (сода харчова), лимонна кислота, Активатор кисневого відбілювання, полікарбоксилати, ензими (ферменти нетваринного походження), парфумерна композиція, оптичний відбілювач.
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу, а також фіскальний чек
Тип доставки
Умови доставки та оплати зазначені в цьому розділі.
Безкоштовна доставка діє на передплачені замовлення.
Замовлення з оплатою при отриманні відправляються тільки після підтвердження у telegram/viber. Ми не телефонуємо для підтвердження.
Прізвище та ім‘я отримувача
Місто та номер відділення НП (або адреса)
Область
Натискаючи кнопку "Оформити замовлення" Ви погоджуєтесь з договором оферти та політикою конфіденційності
Payment method
Made on
Tilda