Пральний порошок з ефектом кондиціонера

Delamark
DLM001
200,00
грн
250,00
грн
Багатофункціональний порошок для вибагливого прання Royal Powder Universal з ефектом кондиціонеру допомагає досягнути м'якості випраних речей без додаткових зусиль. Завдяки системі безфосфатних комплексоутворювачів та антиресорбентів запобігає осіданню солей жорсткості та залишків мийного засобу на волокнах тканини й попереджає їх загрубіння.
Ефективно видаляє забруднення та повністю виполіскується.
Підходить для прання руками. Можна застосовувати для прання дитячих речей.
Практично без запаху.
Містить на упаковці шрифт Брайля.

Вага: 1 кг

Переваги еко порошку для прання:

  • Підходить для більшості випадків прання (крім прання вовни та шовку)
  • Має систему з декількох компонентів, які пом'якшують воду і дозволяють досягти м'якості випраних речей без кондиціонера
  • Підходить для прання кольорових та білих речей
  • За допомогою мила, неіонних ПАР, кисневого відбілювача та ензимів (ферментів) в своєму складі легко впорається зі складними та стійкими забрудненнями різного походження
  • Працює при температурах від 30 до 95°С
  • Не містить агресивних компонентів, що здатні викликати подразнення
  • Запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини
  • Не потребує додаткового застосування кондиціонеру, що економить гроші та час
  • Має надійну упаковку
  • Має біорозкладність до 98%, тому не шкодить природі. Його безпечність доведена екологічним сертифікатом "Жива планета"

Важливо! Ензими (ферменти) працюють при температурі до 40°С. Тому щоб дати їм подіяти для видалення складних плям, замочіть речі в негарячому розчині порошку або застосуйте програму попереднього прання. При цьому враховуйте тип тканини та її колір.

Витрати на одне середнє прання (4-5 кг білизни) залежать від ступеня забруднення речей та жорсткості води.
На одне стандартне прання в середньому витрачається 60 мл або 50 г прального порошку. При цьому однієї упаковки порошку вистачить на 20 таких циклів прання або до 30 використань в м'якій воді.
Стандартної упаковки звичайного порошку в 900 г, рівнозначній по вазі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на прання. Економія очевидна.

До складу прального порошку не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, агресивні ПАР, цеоліти, синтетичні віддушки.

Вся сировина для виробництва порошку проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, безпечного для речей, людини та природи.

Склад: 
Натрій карбонат (сода кальцинована), сіль кухонна харчова, кисневий відбілювач, Мило на основі рослинних компонентів, комплексоутворювач, неіоногенні ПАР на рослинній основі, натрій силікат, натрій гідрогенкарбонат (сода харчова), лимонна кислота, Активатор кисневого відбілювання, полікарбоксилати, ензими (ферменти нетваринного походження), парфумерна композиція, оптичний відбілювач.

Якщо Вам потрібно посилити дію порошку: вивести плями або відбілити одяг, рекомендуємо використовувати кисневий відбілювач 3 в 1 або пральний порошок "White" з ефектом кондиціонера.
Дивіться також:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ви отримаєте підтвердження замовлення на вказану email адресу, а також фіскальний чек
Тип доставки
Умови доставки та оплати зазначені в цьому розділі.
Замовлення з оплатою при отриманні відправляються тільки після підтвердження у telegram/viber. Ми не телефонуємо для підтвердження.
Прізвище та ім‘я отримувача
Місто та номер відділення НП (або адреса)
Область
Натискаючи кнопку "Оформити замовлення" Ви погоджуєтесь з договором оферти та політикою конфіденційності
Payment method
Made on
Tilda